Sultan Tasarım

Yaşam Alanlarınız için...

KONFORLU & MODERN

  Sultan Tasarım... Hayallerinizi Süslüyor

Hakkımızda;
 
15 yıllık mobilya sektörü deneyimiyle her geçen gün kendini yenileyerek, Reni Furniture markasıyla mobilyada olması gereken şıklığı ekonomik şartlarla sizlere sunmaktadır... Reni Mobilyanın "cazip satış fiyatının, kalite ile beraber olacağı" prensibi doğrultusunda gün geçtikce hacimlenen bir yapısı vardır. Bu Hacim artışı, iyi bir altyapı olması nedeniyle firmamıza sürekli artı dinamik katmıştır.
 
 
Misyonumuz ;
 
Paydaşlarımızla karşılıklı faydaya ve saygıya dayalı bir ilişki içerisinde, ticari ve çevresel sınırlamaların, etik değerlerin ve sosyal sorumlulukların bilincinde,  müşteri beklentilerini karşılayan ve aşan özelliklerde doğal ahşap masif ve kaplamadan güzel mobilyalar üretmek.
 
 
Vizyonumuz ;
 
Yüksek kalite seviyemiz ve güvenilirliğimiz ile on yılı geçkin süredir İngiltere piyasasında kazandığımız itibarımızı arttırarak korumak, istikrarlı yatırımlarımızla kapasitemizi arttırarak, sürdürülebilir karlılıkla, yoğun müşteri taleplerini daha yüksek oranda karşılayabilmek ve kazandığımız başarıları diğer dış pazarlara ve ülkemiz piyasasına da taşıyabilmek.